Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 aj se registrujte i tako mi pomozite :)

Go down 
+7
FixXxer
CveLe_*Paviljonac*
wha
NkA
nemanjaxyz
luka
Aladin_NP
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 19:58

pozz svima,vecina vas me zna,jedva sam vas nasao odkad je izbrisan onaj forum,e sad mi treba pomoc,a pomoci cete mi tako sto cete se registrovati na jedan sajt za zaradu novca ali samo se registrujte preko mog linka i ne morate vise nikad tamo da krocite,samo reg a onda log out brows evo linka:


http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Aladin_NP



oni koji se reguju neka jave ovde da znam ko je sve regovan 847 846 iloveyou
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 20:07

evo ja cu!!jer se zaradjuje tamo nesto stvarno ili ne???:D
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 20:11

pa ovako,ovo je zamisljeno tako sto ces ti da na pocetku u nekoliko reklama upises pohvale za neke sajtove ali onda vise ne dobijas reklame vec moras da trazis referale,na pocetku ukupno dobijes 27 $ ali onda moras da nadjes 40 referala da bi dosao do isplate od 75 dolara,a ti ak oto ne zelis da trazis onda se samo registruj rclxms da bih bar ja imao koristi i da probam da uzmem 75 dolara :) pa sta bude-bude
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 20:11

ma ovo je ne moguce vec imam 6$ qq
Back to top Go down
nemanjaxyz
CS Admin



Posts : 145
Join date : 2009-05-06

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 20:34

aladine,reg cu se ja,ali kad dobijes lovu da kupis gajbu piva xD
Back to top Go down
NkA
VIP član



Posts : 2
Join date : 2009-05-08

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 21:23

ja sam se reg kod tebe
ae ako vam nije tesko reg se i na ovu adresu

Code:
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=NkA
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 33

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 21:24

evo i ja sam se reg
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 21:57

hvala svima koji su se regovali,ma "bavim" se ja internet biznisom neko krace vreme al na ovo sam naleteo slucajno pa rekoh ajd da pokusam,svi kazu da ovaj sajt isplacuje ali treba naci 40 referala :) ajde ako moze jos neko... 846 846 846
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 21:58

ja na neobuxu imam 16.225 dollara yea sam nzm sta cu sa tim xD
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:02

Kupi RS account 2871
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:04

imam :D
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:12

prebaci ih meni,dobro bi mi dosli ako ti vec ne trebaju nod sign07
Back to top Go down
FixXxer
CS Admin
FixXxer


Posts : 67
Join date : 2009-05-06

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:19

luka wrote:
ja na neobuxu imam 16.225 dollara yea sam nzm sta cu sa tim xD

Kupis megaupload Acc neces se pokajati....
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:20

ufff dobra idea
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:20

cuti fix vidis da ga nagovaram da mi ih prebaci ako njemu ne trebaju lud lud lud lol2 lol2 lol2 lol2
Back to top Go down
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:25

Kome danas pare ne trebaju smile
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:27

hehehehe,tu si u pravu-a koliko kosta megaupload account,o tome nikad nisam razmisljao da kupim nego glupavi rapid?
Back to top Go down
NycKey 4 NyKy.sb

NycKey 4 NyKy.sb


Posts : 122
Join date : 2009-05-07
Age : 27
Location : de_sokobanja

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:36

hocu i ja rs premium :D rclxlh
Back to top Go down
http://m0d-cs.tk
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:37

onda kreni da zaradjujes preko interneta :)
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: LazaP   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:43

Evo Aladine posto te znam odavno!! Evo pomocicu ti!! REG SAM SE!!
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:44

hvala puno lazo rclxms 846
Back to top Go down
cuki95

cuki95


Posts : 11
Join date : 2009-05-13
Age : 29
Location : Novi Sad

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 22:58

e jel moze neko ko bi hteo da mi pomogne oko neobuxa...kako da napravim nalog..pokusavao sam,ali ne mogu posle da se ulogujem....ako neko hoce neka mi se javi na MSN:cu.ki.95@hotmail.com


pls.pls.pls.pls.pls.
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 23:00

ja neznam !! tako da ...ti se reg aladinu a on ce tebi kazati kako na neobox da se reg!! posto covek zna
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime14th May 2009, 23:04

tako je lazo rclxms reguj se ti meni a onda evo tebi moj forum pa sve ti lepo ovde procitaj sta te zanima :) a ako ti nesto bude nejasno,mozes mi pisati na tom forumu a mozes i ovde u ovoj temi...ali imas teme sve lepo objasnjeno kako sve funkcionise:

da mi pomognes:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=Aladin_NP


Da ti pomognem:

http://zaradananetu.forumotion.net/

nod
Back to top Go down
NycKey 4 NyKy.sb

NycKey 4 NyKy.sb


Posts : 122
Join date : 2009-05-07
Age : 27
Location : de_sokobanja

aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime15th May 2009, 11:23

moze owako poshto ti je 4um pomogao sa tim parama da qpish Rs premium i da ga korsite Korisnici owog 4uma :D mislim da je tako najbolje
@tema Reg sam se
Back to top Go down
http://m0d-cs.tk
Sponsored content





aj se registrujte i tako mi pomozite :) Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
aj se registrujte i tako mi pomozite :)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pomozite svom drugu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Diskusije :: Caffe-
Jump to: