Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!

Go down 
+11
strahinjaf
wha
CveLe_*Paviljonac*
[x]-zrak
NycKey 4 NyKy.sb
luka
Rafaelo_-
Red Starovac
Chicha Glisha v2.5
bora bora
Wiksterr_kg
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:05

Ovako ...
Nas server Rapid Communit Public pocinje naglo da propada zbog nedostatka igraca!
vecinom dana broj igraca ne prelazi 10
u zadnje vreme ne vidjam vise od 15 igraca na serveru
Mislim da znam zbog cega je sve ovo ali ne zelim da kazem da iko radi los posao!
ALI IMAM PREDLOG...
Verovatno igraci ne zele da igraju na serveru zbog previse ,,egzoticnih'' mapa (ako me razumete)
tako da bih ovom prilikom insisitirao ne pojednostavljivanju map-cycle-a
predlazem izbacivanje nekih mapa za koje je potrebno 5-minutno skidanje i ubacivanje obicnih
dd2 inf nuke aztec cbble train
za pocetak samo tih 6 mapa kako bi povratili neke stalne igrace
pa kad opet pocnu da dolaze opet mozemo poceti sa takvim mapama

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadam se da ste me razumeli///
ako jeste hvala na razumevanju!!!
pozz
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:14

to je i meni palo na pamet danas, sredicu map cicle, a egzoticne cemo pustati samo po zelji igraca...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:18

za sada je ovako:

de_dust2
de_nuke
de_aztec_0
de_cbble
de_inferno
de_train
de_clan1_mill


za vikend cu jos malo srediti i napraviti dnevni i nocni mapcycle, znaci male mape u satima kad je malo igraca i ove velike kad je server puniji...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:19

Hvala na razumevanju :D
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
Chicha Glisha v2.5
VIP član
Chicha Glisha v2.5


Posts : 58
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Jagodina

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:23

Wiksterr_kg wrote:

Nadam se da ste me razumeli///
ako jeste hvala na razumevanju!!!
pozz

Vecina igraca je 18- godina, pa idu u skolu. Neki idu popodne, neki prepodne, i tu nikada ne moze da dodju max.

Zato samo subotom i nedeljom imamo pun server.
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net/forum.htm
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:25

imali smo do skoro
sada na zalost ne
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:28

donekle je skola ali ipak je do mapa koje sam ubacio u mapcycle a nisu zasluzile da budu u njemu, vratio sam iskljucivo oficijalne mape i valjda ce se stvari poboljsati...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:30

iskreno se nadamo :D
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
Chicha Glisha v2.5
VIP član
Chicha Glisha v2.5


Posts : 58
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Jagodina

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:44

Pa mozda je zbog toga sto ste banovali pola igraca xD

Uzmi ubaci one original CS mape sto dolaze uz CS i dodaj neku FY, AWP i AIM.
Lepo su dolazili i igrali dok je bila AWP_Rats3, a posle su svi sa Azteca otisli :'(
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net/forum.htm
Red Starovac
VIP član
Red Starovac


Posts : 155
Join date : 2009-05-06
Age : 27
Location : In My Computer

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 17:46

vecina igraca odlazi jer su glupi za mape
dok su neki banovani (tj.pola igraca na serveru)
eo sad igrali 4ts i 2ct aztec mapu
Back to top Go down
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 18:10

ako vam je stalo do mapa koje obozavaju igraci to su awp_rats3 i obican rats po ceo dan traze rats :D toliko smaraju samo da se to pusti
Vracaj te mape na server ili ce otici i ovo malo sto je ostalo lud
Back to top Go down
Chicha Glisha v2.5
VIP član
Chicha Glisha v2.5


Posts : 58
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Jagodina

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 19:23

Sta se zalite, sada igraju 17+
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net/forum.htm
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 22:51

omg ko da je stvarno zbog ovoga sad bolje evo sad je bilo 24 igraca!!!!!!!!!!!!! interesting 2871 61115 91523 158
Back to top Go down
NycKey 4 NyKy.sb

NycKey 4 NyKy.sb


Posts : 122
Join date : 2009-05-07
Age : 27
Location : de_sokobanja

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime7th May 2009, 23:31

Rokajjjjjjj lol2 cheers
Back to top Go down
http://m0d-cs.tk
[x]-zrak
CS Admin
[x]-zrak


Posts : 169
Join date : 2009-05-06
Age : 32
Location : Nis Brate!

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 14:18

ja mslm da nije zbog mape, znajte ljudi da su vecina 94 god, i da sada imaju prijemni i na to racunajte
Back to top Go down
Chicha Glisha v2.5
VIP član
Chicha Glisha v2.5


Posts : 58
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Jagodina

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 14:31

Pa i ja imam prijemni, ali zato vezbam od 8-11, ili 16-19, pored ucenja, pa ipak imam vremena za CS. Nije to to.
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net/forum.htm
[x]-zrak
CS Admin
[x]-zrak


Posts : 169
Join date : 2009-05-06
Age : 32
Location : Nis Brate!

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 14:36

e onda moze da bude da niko ne zna da igra sve mape i pretvaraju se da su pro na 3 mape to me bas ide na mad mad mad stvarno kad se igra igra se, a ne na svakih 5 min cim neko dodje a menjaj mapu i tako mad mad mad mad mad sve bi ih 119 119 119 119
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: problem   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 20:22

E ovako: Nije zbog prijemnog,i sl(skola,pos'o itd.) nego zbog mapa koje su SRANJE! vidim da je ubacen neki normalan mapcycle tako da je to ok. Mada nisam bas nesto primetio da je vracen al ajde ako tako kazete.

Takodje nisam za to da svako ko plati bude admin JER JA PAR PUTA KAD SAM USAO I VIDIM ADMINE KAKO SE PONASAJU(NECU DA IMENUJEM) SMUCI MI SE!.

Ako boro vec mozes da nadjes neke sponzore koji ce da placaju mesecno onda po meni bi trebalo da sve admine pobrises i krenes ispocetka da DELIS PO ZASLUZI,ISKUSTVU,PONASANJU,ZALAGANJU ITD jer nije svaka budala i klinac koji daju 300din mesecno za admina.

JA ISKRENO ZBOG TOGA NE DOLAZIM VISE NA SERVER.


Po meni server ne mora da se vise zove RAPID COMMUNITY nego RATS(SVE VERZIJE) ONLY SERVER,KLINCI UPADAJTE.

Smorili ste sa ratsom,a posebno AWP_RATS3 mapom,ovo je jedini server gde sam ja video da se to GOVNO OD MAPE IGRA. PA TU NEMA SKILL-A UOPSTE NI 1%





I za kraj ako hocete vise igraca platite KGB-U ili KOLIBI REDIRECT na vas server tj. ako nema mesta tamo da server automatski redirectuje na vas.


Eto toliko od mene poz cool2
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 20:26

ja cu mape da sredim u toku sledece nedelje a admin se ne daje svakom ko plati, nego ko zasluzi, taj moze da plati, a ti imas pp pa mi posalji ako zelis da imenujes nekog od admina, da bi mu ukazao ja na lep nacin na greske koje pravi! ovako se svi zale na admine, niko ih ne imenuje i nastavlja se po starom..dzaba tako, kazite sta imate a ne da pricate a da ustvari nista ne kazete!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 20:34

Cvele to je tvoje misljenje sleep2 ja mislim da treba da se ubace table koje igraci znaju a do su one najpopularnije table koje se igraju a ima ih puno ja sam predlozio tundru ona je bila naj naj tabla u 1.5v countera imam jos jako dobrih mapa koje su se redovno igrale po serverima ali ne volim da se pusta dd2 dd inferno aztec < od toliko tabli ostale su nam 4 standardne i jos tabli koje se igraju ali ne tako cesto...sve mogu da igram ali ne dd2 pa inferno pa dd2 pa aztec pa dd2 pa dd ... smorio je dd2
Ima ubacenih tabli koje jos nismo ni igrali na serveru..(prekljuce sam bio sam na serveru i promeni na neki bezveze naziv da vidim kakva je mapa i on pocne da mi skida tu mapu) i tako 5 tabli mi je skidao i prvi put ih vidim a imamo ih jako dugo na serveru.

Steta sto tundra ne radi ali mislim da bi se svi setili te mape kad bi je videli. thumbup
assault i estate sam pokrenuo na serveru prvi jer se nikako nisu igrale. Office je pokrenuo mirda.


Last edited by Rafaelo_- on 8th May 2009, 20:36; edited 1 time in total
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 20:35

Nije tabla nego mapa ;)
Back to top Go down
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 20:37

nekad kazem mapa a nekad tabla kako kad>>>> u cemu je razlika ?
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 20:39

Razlika je sto se pravilno kaze mapa ali ima i drugih bisera: Slika,Shema,Staza,itd lol!

Ne kazem nista pricaj kako hoces ;)
Back to top Go down
Red Starovac
VIP član
Red Starovac


Posts : 155
Join date : 2009-05-06
Age : 27
Location : In My Computer

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 21:11

CveLe_*Paviljonac* wrote:
Razlika je sto se pravilno kaze mapa ali ima i drugih bisera: Slika,Shema,Staza,itd lol!

Ne kazem nista pricaj kako hoces ;)

e ae brate sta rekao je tabla i ja neki put kazem tabla
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 33

Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime8th May 2009, 21:47

e,ovo za rats se slazem ta mapa je sranje i nece ozbijniji igraci da dolaze na server zbog mapa 168
Back to top Go down
Sponsored content





Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Empty
PostSubject: Re: Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!   Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Extremno Smanjen broj igraca na rapidu!!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Rapid Community Serveri :: Rapid Community Public 91.150.72.229:27020-
Jump to: