Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW

Go down 
+5
nemanjaxyz
strahinjaf
Rafaelo_-
LazaP
bora bora
9 posters
AuthorMessage
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 11:14

Dogovarao sam se sa ostalim adminima i dogovorili smo se da ako zele LazaP, Cvele Paviljonac i Sale DeLaGano da budu admini, placali bi kao i ostali admini po 500 din mesecno, pa neka me kontaktiraju na pp radi daljeg dogovora!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 12:49

E boro daj uplatnicu da vidim sta da napisem da ti uplatim!!

Samo pozuriiiii!!!!


Last edited by LazaP on 8th November 2011, 18:12; edited 1 time in total
Back to top Go down
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 13:31

ja se slazem za lazu <odlicno
i cvele je ok

EDIT: dok se ja setim ko je sale :D MOZe i on :D
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 14:12

Samo bih zamolio da LazaP ne pusta noz_ultra 20 puta na dan! Nego da to uopste i ne pusta!
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 14:25

E ljudi!! Gde je bora! ja uzeo od luke uplatnicu i uplatio!! Sad cu na PM da mu posaljem!!
Back to top Go down
nemanjaxyz
CS Admin



Posts : 145
Join date : 2009-05-06

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 14:27

750 lazo to admin team xD
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 14:35

Mislim tatko uso u admin team!!! Mislim sta reci!!!! E sad svaki turnir sto se organizuje ja pomazem!!! Racunajte na mene!!
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 15:47

Boro ja sam ti poslao PM,jer nisam mogao da se setim PW-a ovde...

Kad krecemo na duznos' 533 ?
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 16:14

uplati, posalji sliku, msn i mob na pp i tacan nick i pass i ja ti stavljam admina!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 16:20

aj posalji mi na PM kako treba da izgleda uplatnica
Back to top Go down
m!RD@*RK*
CS Admin
m!RD@*RK*


Posts : 85
Join date : 2009-05-11
Location : u zvucniku

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 16:55

E ovo mlado pa jos ne nauceno, pa da si pitao nekoga na ulici znao bi ti reci, ili da si pitao tvoje kuci verovatno bi ti imali i pokazati neki primerak, a i da si kucao u google uplatnica dobio bi ovo Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Uplatn10 Ovo je neki popunjen to sam nasao na netu ali da vidis barem kako to izgleda kad vec nisi imao priliku videti.


Last edited by m!RD@*RK* on 1st June 2009, 17:00; edited 1 time in total
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 16:58

hh, i bre mirda...pa moram da mu pokazem sliku sa mojim racunom, svrhom uplate i ostalim dzidzu midzama...xD
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
m!RD@*RK*
CS Admin
m!RD@*RK*


Posts : 85
Join date : 2009-05-11
Location : u zvucniku

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 17:01

bora bora wrote:
hh, i bre mirda...pa moram da mu pokazem sliku sa mojim racunom, svrhom uplate i ostalim dzidzu midzama...xD
Pa aj onda i uplati za njega xD brows
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 17:03

sign0006 sign0014 afro 24250 25044 46698 53226 87427 89378
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 17:55

Napravicemo neki dilll hehe

lowrider
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 20:46

Lele koliko admina!
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime1st June 2009, 21:37

lel en znas ti kolko na karavozdu ima admina tamo dodjes kad je tu neko od dvojice head admina trazis mu msn dogovorite se i eto admina tamo skoro svi imaju admina xD
Back to top Go down
Sponsored content





Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Empty
PostSubject: Re: Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW   Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pozivaju se sledeci igraci da budu clanovi admini na Pub, GG i CW
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Članovi klana
» clanovi klana
» Clanovi Klana
» Poklon admini
» Admini na Rapid Community Pub, GG i CW serverima

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Rapid Community Serveri :: Prijava za admina ili slot-
Jump to: