Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 <<<UNBAN>>>

Go down 
+11
sawela
FixXxer
Duca_aka_ducilious
Kiil me if you can
FLUD
dx_baraba
strahinjaf
Twix
bora bora
Gule
nemanjaxyz
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
nemanjaxyz
CS Admin



Posts : 145
Join date : 2009-05-06

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime6th May 2009, 20:56

Ako neko misli da je banovan bez razloga tj da ga je neki admin banovao nepravedno, neka ovde napise nick i ip adresu a njegoh zahtev ce biti razmotren uz konsulataciju admina koji ga je banovao!
Back to top Go down
Gule
VIP član
Gule


Posts : 49
Join date : 2009-05-10

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime10th May 2009, 15:34

prvo admini bi trebali da nauce razlike izmedju citera i skillera...i moraju da probaju sve chitove pre nego sto nesto kazu....kad sam pocinjao CS ulazili smo na neke Sh servere i palili CD hack ili aimbot kako ga zovu i kada gledam nekoga ko ima taj cit prepoznam a ne da likovi dobijaju bann za aim+Wh i to svaki...a druga stvar je to sto nekoga usere pa se uvek okrene sa stranu gde se lik ustekao...gledao sam sawelin demo i iu nekim situacijama stvarno izgleda kao da cituje ali i on se smejao kad je gledao...ne bi me nikad izlozio da nije imao jer on nije takav njemu je CS sprdnja dok ja mrzim da gubim.....i suguran sam da nema i gledoa sam 100 puta kad je igrao na rapidu a ja sam bio kod njega.....i nemora citer da dobro igra jer kad igras sa citom tamo gde ti je do jaja(mislim na server) stalno gledas dali ce te izvaliti i to tako da napravis jadan skor a mene bi bilo jadno kad bi nesto osvojio us pomoc cita...i mene prozivaju nekad al sta da radim nekad me prokenja do jaja.........jeste razmisljali o uvodjenu sXe inject-a? tako niko nebi mogao da cituje ali svi bi morali da imamo taj program ali ako bi ste ga okacili ovde svi bi download.....a to sto zajebavam twixa i rs1 to je druga stvar :D al nema veze onog twixa cu snimiti pa pogledati posto nigde nisam video da 1 dan ide pa 1 dan neidfe i tako u krug...:D nije fazon da admin brani neke zato sto ih poznaje jer koliko je on siguran da nisu upalili ....i da da dodam za Bennyja sto je izjavio da e sawela njemu rekao da je citovao po serverima sto uopste nije tacno ...i jednom na nuke kad smo igrali video sam kako strahinji viri puska i pocnem da bushim lim i benny sto me specovao izjavi da se puska nije videla ...toliko o njemu kolika je shljamurda
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime10th May 2009, 17:03

bilo je polemika sa hostingom oko sXe ali je odluceno0 da ga ne bude!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime15th May 2009, 23:00

snimajte demo bre!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Twix
VIP član
Twix


Posts : 15
Join date : 2009-05-17
Age : 32
Location : Jagodina

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 03:03

ovako gule... to sto 1 dan ide a 1 ne ide zato sto ja po ceo dan sedim za kompom i toliko se nekad smorim... a nekad i ne naspavan pa jedva drzim glavu uspravno... ali kad se smorim onda ne mogu da sastavim 2 partije da ne poginem a kamoli da ubijem nekog... ne znam kako bih mogao da ti dokazem da nisam cheater... to sto ti kazes da gledas itd to nista ne znaci... kad bi mogao da dodjes kod mene i da gledas i onda me nikad vise ne bi prozvao...
Back to top Go down
Gule
VIP član
Gule


Posts : 49
Join date : 2009-05-10

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 11:51

e nisam pricao da uvek citujes nego da si onaj dan iscitovao pa pobegao ko picka a boli me kurac kako ti igras i da li spavas ili ne.......toliko pa ti igraj ionako neigram vise na rapidu
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 13:54

Twix neka te prozivaju...Sta te briga...i mene prozivaju pa ne obracam paznju...
Back to top Go down
dx_baraba
VIP član
dx_baraba


Posts : 70
Join date : 2009-05-13
Age : 32
Location : Prokuplje city

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 13:59

cekaj bre sta je to sad sa Twix-om?!?!?
mnogo puta sam gledao decka dok igra i nista nisam zapazao rclxub rclxub
i mene su kidali kad sam dosao na server al opet nista nisam imao do sada...
Back to top Go down
Twix
VIP član
Twix


Posts : 15
Join date : 2009-05-17
Age : 32
Location : Jagodina

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 14:07

lol znam da te zabole ali samo pricam razloge... kao sto rekoh nisam pobego nego sam se smorio i izasao rclxs0 i sta je ovo sto ispod imena pise Vip clan?
Back to top Go down
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 14:28

to znaci da si na probnom radu za vip clana i da posle 5 dana treba da platis 200 din da ostanes vip lol2 rclxs0
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 15:04

upravo tako... nod
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Twix
VIP član
Twix


Posts : 15
Join date : 2009-05-17
Age : 32
Location : Jagodina

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 15:19

heh... ne treba meni taj vip onda :P
Back to top Go down
Kiil me if you can

Kiil me if you can


Posts : 9
Join date : 2009-05-15

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Kill me if you can   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 15:43

200 kinti pa VIP hahaha nod
Back to top Go down
dx_baraba
VIP član
dx_baraba


Posts : 70
Join date : 2009-05-13
Age : 32
Location : Prokuplje city

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 19:13

500 kinte odjavljivanje iz te grupe, u suprotnom kazna 2000 RSD interesting lol2
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime17th May 2009, 20:10

il ces da te kara belac i da budes vip il ced da te karaju dva crnca i da se odjavis...biraj lol2
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Duca_aka_ducilious
VIP član
Duca_aka_ducilious


Posts : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 10:56

ovako...ja igram CS godinu i po dana do tad sam ga prezirao i odavno kad je cela moja ekipa igrala, mene to uopste nije zanimalo...napalile su me kolege sa faxa da igram, likovi igraju od kako se cs pojavio i stvarno su manijaci po tom pitanju...ne dolaze na predavanja i vezbe - igraju CS.. sad sam i ja postao solidan,mada mi je i dalje smor da igram sa njima jer su likovi pro...preporucio sam im rapid i ukupno su se svi pozabavili pola sata...sve likove je banovao Negative Benny...kad sam ga pitao zasto mi je banovao jednog od drugara, rekao mi je da ga ne smaram jer cu i ja dobiti ban...zao mi je sto moja ekipa ne moze da igra na rapidu i sto je od ekipe ostao samo ShONEKG, verovatno zato sto i on igra godinu dana, mada i njega su poceli da prozivaju za cit, sto nije smesno vec zalosno...isto tako zalostan slucaj se desio i sa Kill me if you can, da banuju lika koji igra non-stop na rapidu vec 4 meseca,(mozda i duze) navodno zbog cita...i posle se pitate sto nema ljudi na serveru...slazem se u potpunosti sa guletom, da ako si admin moras da znas sve vrste citeva i da prepoznajes u hiljaditom delu, a ne da cim neko igra dobro ti ga banujes, sto je slucaj sa 80% posto admina na rapidu...bez ljutnje ko se nasao uvredjen, samo zelim da rapid bude jos bolji...
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 11:05

Potpuno si u pravu!
Back to top Go down
FixXxer
CS Admin
FixXxer


Posts : 67
Join date : 2009-05-06

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 11:07

Pa bio bi bolje kad bi admini bili ozbiljniji pogotovo benny njemu brate svi imaju cit,a on uopste niti gleda niti nista nego odma bann,i sta da ti kazem brate odbanovacemo ih ali nije mi bas nesto da ako su pro da igraju kao loodi na rapidu jer na rapidu uglavnom igraju klinci koji nemaju pojma sa zivotomi cim neko napravi skor 10:0 taj ODMA ima cit,al dovediti ti njih opet ipak da bude malo i ozbiljnijih igraca,pozz
Back to top Go down
sawela
VIP član



Posts : 29
Join date : 2009-05-07
Age : 32
Location : Obrenovac

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 11:14

Duca_aka_ducilious wrote:
ovako...ja igram CS godinu i po dana do tad sam ga prezirao i odavno kad je cela moja ekipa igrala, mene to uopste nije zanimalo...napalile su me kolege sa faxa da igram, likovi igraju od kako se cs pojavio i stvarno su manijaci po tom pitanju...ne dolaze na predavanja i vezbe - igraju CS.. sad sam i ja postao solidan,mada mi je i dalje smor da igram sa njima jer su likovi pro...preporucio sam im rapid i ukupno su se svi pozabavili pola sata...sve likove je banovao Negative Benny...kad sam ga pitao zasto mi je banovao jednog od drugara, rekao mi je da ga ne smaram jer cu i ja dobiti ban...zao mi je sto moja ekipa ne moze da igra na rapidu i sto je od ekipe ostao samo ShONEKG, verovatno zato sto i on igra godinu dana, mada i njega su poceli da prozivaju za cit, sto nije smesno vec zalosno...isto tako zalostan slucaj se desio i sa Kill me if you can, da banuju lika koji igra non-stop na rapidu vec 4 meseca,(mozda i duze) navodno zbog cita...i posle se pitate sto nema ljudi na serveru...slazem se u potpunosti sa guletom, da ako si admin moras da znas sve vrste citeva i da prepoznajes u hiljaditom delu, a ne da cim neko igra dobro ti ga banujes, sto je slucaj sa 80% posto admina na rapidu...bez ljutnje ko se nasao uvredjen, samo zelim da rapid bude jos bolji...

nije to nista ja sam pre neki dan otisao u igraonu i od 10 kompova 5 je banovano na rapidu
popizdeo sam.......... lol2
Back to top Go down
FixXxer
CS Admin
FixXxer


Posts : 67
Join date : 2009-05-06

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 11:16

Ko te jebe sto dobro igras lud
Odbanuj ih sad znas kako 119 501
Back to top Go down
sawela
VIP član



Posts : 29
Join date : 2009-05-07
Age : 32
Location : Obrenovac

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 11:34

hahahahaha o5 sam dobio ban lol2 lol2 lol2 lol2
Back to top Go down
nemanjaxyz
CS Admin



Posts : 145
Join date : 2009-05-06

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 13:26

koji te admin banovao?
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 16:00

za pola sata ce svima biti skinuti banovi, ako ne mozete da udjete, nije do nas! i ne banujte vise sawelu, i kill me if you can, to je marjan iz de la gano...svi iz de la gano su ok momci i ja garantujem za njih!

I OBAVEZNO SNIMAJTE DEMO PRE BANA!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Duca_aka_ducilious
VIP član
Duca_aka_ducilious


Posts : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 20:29

FixXxer wrote:
Pa bio bi bolje kad bi admini bili ozbiljniji pogotovo benny njemu brate svi imaju cit,a on uopste niti gleda niti nista nego odma bann,i sta da ti kazem brate odbanovacemo ih ali nije mi bas nesto da ako su pro da igraju kao loodi na rapidu jer na rapidu uglavnom igraju klinci koji nemaju pojma sa zivotomi cim neko napravi skor 10:0 taj ODMA ima cit,al dovediti ti njih opet ipak da bude malo i ozbiljnijih igraca,pozz

brate likovi su se smorili ko zecevi, ipak dobiti ban od nekog koji je admin i navodno "strucnjak", a ti igras taj cs 7-8 godina konstantno i mozes da mu drzis predavanje, nije bas lep osecaj...malo je ponizavajuc...stavi se u njihovu poziciju,posteno fixer, ne bi se ni ti spustao na taj nivo...ja cu opet da ih iscimam kad se vrate sa masinijade,da zalude o5 na rapidu, mada cisto sumnjam da se o5 dugo pozabaviti, jer naci ce se neki "expert" da ih banuje....
Back to top Go down
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime21st May 2009, 20:57

pa neka se reguju ovde na forum da ih upoznamo pod kojim nikom igraju i tako to, tad sumnjam da ce ih neko od admina banovati...
Back to top Go down
Sponsored content





<<<UNBAN>>> Empty
PostSubject: Re: <<<UNBAN>>>   <<<UNBAN>>> Icon_minitime

Back to top Go down
 
<<<UNBAN>>>
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Rapid Community Serveri :: Ban/Unban-
Jump to: