Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 ne mogu na server...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

ne mogu na server... Empty
PostSubject: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 11:24

vec 30tak min ne mogu da se zakacim na server, ni na pub ni na dm ne mogu..
restartovao sam i komp i opet nece. samo mi stane ovde kao na slici i tako bleji 5 min dok se ja ne smorim i iskljucim...
samo nemojte da mi kazete da moram da reinstaliram cs..

ne mogu na server... He
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 11:31

isto tako i meni...sacu da res servere pa da probam...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 11:34

res servere i uso sam, tmac promeni na snow i o5 isti problem...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 11:37

na cw sam usao bio i izgleda da je moglo da se igra dok ga nije zakljucao neko (videh na min 3,4 lika kako igraju pa izadjoh, a posle toga je zakljucan cw)
Back to top Go down
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 12:19

meni proradilo, ne znam za druge rclxms
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 12:25

ma problem je bio muzika na kraju mape, reko sam igiju kad je iskljucivao /admin da stavi ziku, al eto bagovala, pa sam je ja iskljucio...pa sam onda stavio maxmoney da ne bude 16000 nego 99 999...pa mi onda secao cs ko lud, pa sam i to iskljucio... sad bi trebalo da radi bez problema...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Red Starovac
VIP član
Red Starovac


Posts : 155
Join date : 2009-05-06
Age : 27
Location : In My Computer

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 13:32

e boro iskljuci ono /admin dodje citer i vidi admine i ode dodje sutra dan vidi nema admina i cituje
Back to top Go down
dx_baraba
VIP član
dx_baraba


Posts : 70
Join date : 2009-05-13
Age : 32
Location : Prokuplje city

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 14:00

kad ti tako zabode, idi na CANCEL pa ponovo...
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime24th May 2009, 15:21

Red Starovac wrote:
e boro iskljuci ono /admin dodje citer i vidi admine i ode dodje sutra dan vidi nema admina i cituje

el ti tesko da procitas post iznad u kom pise "kad je iskljucivao /admin" ... o boze daleko bilo, dam wha admina, on pobrise ono sto ne sme nikako da obrise, stavlja da gosti mogu da pisu, ma daleko bre bilo, namestas nesto mesec dana i onda dodje neko i sjebe sve... ovaj kuca da iskljucim nesto sto je vec iskljuceno, trazi admina zato sto dovodi igrace a niko mu nije trazio da dovodi nekog i evo sad kazem ne moze nikom admin, de me briga..ni prema meni niko nije bio ljubazan na cs serverima i forumima, a ja sto bi ja bio!? sto se mene tice ne mra vise niko ni da dolazi na server, redirekcija se nece uzimati, da placam nekom a da nam server bude 100ti u lancu redirekcije!? do sad sam radio kako sam smatrao da treba, kad sam nekog slusao sve je bilo uz qrac i ne planiram nikog vise da slusam! otiso sam da se smirim malo, mozda me vidite za 2 dana!
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Sponsored content





ne mogu na server... Empty
PostSubject: Re: ne mogu na server...   ne mogu na server... Icon_minitime

Back to top Go down
 
ne mogu na server...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cw server komande
» AJTE MALO NA DM SERVER
» Stigao Death Match server - otvaranje 12. maj :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Diskusije :: Caffe-
Jump to: