Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Predlozi i podeshavanja servera

Go down 
+3
strahinjaf
Rafaelo_-
wha
7 posters
AuthorMessage
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 33

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 04:59

Sve shto je vezano za samo funkcionisanje servera, neka nova podeshavanja i vashi predlozi da bi ucinili ovaj server josh bolji.



No Spam
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 33

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 05:02

E, ja imam predlog da se iskljuci avtomacki slay u next rundi kad ubijesh svog igraca. Za to postoje kazne i treba igrac sam da odluci dali treba da ga kazni ili ne, a ne da ga ovaj kazni i josh dobije slay u next,a?
Back to top Go down
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:14

Slazeme se em te ubije kad ti njega i jos u next rundi si dead. megashok
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:31

I ja se slazem...
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:32

pa sto ne rekoste juce kad ste pricali i za /admin...sad moram o5 da se cimam sa iggijem posto on mora to da iskljuci, mrzi me da butam po ftp, ima zilion plugina...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:42

ajde napravite dnevni i nocni mapcycle...koje mape u toku dana i uvece a koje u toku noci i ujutru... od malih mapa... pa cu ja posle da dodam neke...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:54

preko noci stavi snow, ludikure, dd2 long, aim_sk_usp_deagle, cs_deagle5, pool day, aim_map..
to je moj predlog...
jer preko noci lepse je da se pucamo nego da razmisljamo gde cemo da postavljamo bombe, izvlacimo taoce i te fore...
a preko dana kako ocete...
Back to top Go down
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:56

FLUD wrote:
preko noci stavi snow, ludikure, dd2 long, aim_sk_usp_deagle, cs_deagle5, pool day, aim_map..
to je moj predlog...
jer preko noci lepse je da se pucamo nego da razmisljamo gde cemo da postavljamo bombe, izvlacimo taoce i te fore...
a preko dana kako ocete...

Moze i nek te mape ostanu do ujutru do 11 jer ih nema nesto, a posle se skupljaju igraci
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 10:59

ja sam reko noc - jutro > male mape, dan -vece > velike mape...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 33

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 12:22

pa stavi da nocini bude od 1h pa do 11h i stavi neke fy_mape i aim_mape svedno koje.....
Back to top Go down
dx_baraba
VIP član
dx_baraba


Posts : 70
Join date : 2009-05-13
Age : 32
Location : Prokuplje city

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 13:50

bora bora wrote:
pa sto ne rekoste juce kad ste pricali i za /admin...sad moram o5 da se cimam sa iggijem posto on mora to da iskljuci, mrzi me da butam po ftp, ima zilion plugina...

pa sta je to tesko jbm te???
kucas amxmodmenu i imas sve sto ti treba interesting
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 14:58

mora da se zna neki red, ne mogu ja da se cimam svakih 5 min za po jedan plugin... neka smisle prvo pa onda... dosta sam problema imao jutros oko onog precaching resources pa niko nije mogo da udje na serv pa ni ja... barabo, nemo da te slapujem! lol2
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
dx_baraba
VIP član
dx_baraba


Posts : 70
Join date : 2009-05-13
Age : 32
Location : Prokuplje city

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 16:41

e dobro me podseti...ja sam old school tako da ne znam one SUPER komande interesting Crying or Very sad
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 33

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 16:44

da bi dm bio posecenji mozda bi pomoglo da se ubaci /server
Back to top Go down
Red Starovac
VIP član
Red Starovac


Posts : 155
Join date : 2009-05-06
Age : 27
Location : In My Computer

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 17:08

ubaceno je samo kucas /serveri
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 17:25

/serveri je da se vide ip od sva 3 servera

a

/server je ubacen cim smo dobili DM i sluzi da te prebaci na DM sa public-a
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime24th May 2009, 17:43

mogao bi votemap da se malo prosiri. Mislim da imamo 7 mapa kad se kuca votemap a trebalo bi bar 12
ovih 7 sto imamo su standardne mape

de_dust2
de_nuke
de_aztec_0
de_cbble
de_inferno
de_train
de_clan1_mill

Predlazem da se ubaci jos mapa npr :
office
asault
tundra (ako je bora ikad ubaci na server)
Snow_arena
i neka malo veca aim mapa
Back to top Go down
Sponsored content





Predlozi i podeshavanja servera Empty
PostSubject: Re: Predlozi i podeshavanja servera   Predlozi i podeshavanja servera Icon_minitime

Back to top Go down
 
Predlozi i podeshavanja servera
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» reklamiranje servera
» pomoc oko servera

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Rapid Community Serveri :: Rapid Community Public 91.150.72.229:27020-
Jump to: