Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Jedno pitanje

Go down 
+3
bora bora
m!RD@*RK*
Wiksterr_kg
7 posters

DA li treba rasturiti?
da
Jedno pitanje Vote_lcap50%Jedno pitanje Vote_rcap
 50% [ 6 ]
ne
Jedno pitanje Vote_lcap50%Jedno pitanje Vote_rcap
 50% [ 6 ]
Total Votes : 12
 

AuthorMessage
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime22nd May 2009, 23:49

Pitanje je : Da li treba rasturiti RapidPro?

Previse se nerviram zbog ovoga.....niko nece da shvati ovo ozbiljno...jeste meni klan za zajebanciju i sve to ali kad imamo sansu da dobijemo cw sto da ne iskoristimo?
malopre na cwu treba nam jedna partija da dobijemo mec i niko ni da se potrudi ...i na kraju izgubimo
...sve sam polupao po kuci :@ nisam bas sve ali blizu
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
m!RD@*RK*
CS Admin
m!RD@*RK*


Posts : 85
Join date : 2009-05-11
Location : u zvucniku

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime22nd May 2009, 23:57

a cekaj sta to nas interesuje? bez veze se spamuje. To je tvoj klan i tvoja odluka a ne nasa, neki cak ni ne znaju za taj klan.




brows
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime23rd May 2009, 01:37

nisam glasao i necu. ti znas kakva je situacija... da sam na tvom mestu, smislio bih novo ime i pozvao igrace koji vrede iz rapidpro, nasao jos neke i to je to... ili da isteras igrace koji kvare igru, posto se nerviras, nesto mora da se promeni...

btw meni su smesni svi klanovi koji imaji pro u svom imenu...nema ljutnje, ne mislim na tvoj klan, nego uopsteno... 46698
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime23rd May 2009, 09:21

niko meni ne kvari igru...to je sve ekipica sa rapida luka nemac benny,....sale mi drug iz odlj ....znaci niko mi ne kvar igru....samo ocekujem MINIMUM angazovanja od pojedinih igraca.....i da ne prodaju klan ! ! !
ako ih nesto spreci da igraju cw nek jave imaju moj mob svi..mada sam uvek na msnu.,..znaju svi
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime23rd May 2009, 17:23

bora bora wrote:
nisam glasao i necu. ti znas kakva je situacija... da sam na tvom mestu, smislio bih novo ime i pozvao igrace koji vrede iz rapidpro, nasao jos neke i to je to... ili da isteras igrace koji kvare igru, posto se nerviras, nesto mora da se promeni...

btw meni su smesni svi klanovi koji imaji pro u svom imenu...nema ljutnje, ne mislim na tvoj klan, nego uopsteno... 46698

Pro je za pro igrace bez uvrede,tipa za takmicenja i to.
Znas Wix i sam kako je blo protiv vas dok ste dobijali dast bilo vam je lepo i cutali ste i im vas nismo prozivali osim sto sam ja smarao za onog snajperistu,
a kad smo mi vas prali inferno i kad je bilo 14 4 za nas i pobedjujemo znaci jos 2 nam treba za pobedu oni tvoji pocnu da prozivaju
DALEKO JE TO OD PRO
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime23rd May 2009, 17:23

PS..ako mislis da se ozbiljno bavis ovim pravi novi klan kao sto i bora kaze
z
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime23rd May 2009, 22:41

ZAJEBO SAM SEEEEEEEE!!!!!! Glaso sam za da a mislio sam NEEE!!!!! Tako da racunajte jedan glas vise za ne a jedan manje za da!!
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime23rd May 2009, 23:27

Nemoj da ukines klan!
Back to top Go down
NycKey 4 NyKy.sb

NycKey 4 NyKy.sb


Posts : 122
Join date : 2009-05-07
Age : 27
Location : de_sokobanja

Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime27th May 2009, 10:14

ja glasam za ne affraid
Back to top Go down
http://m0d-cs.tk
Sponsored content





Jedno pitanje Empty
PostSubject: Re: Jedno pitanje   Jedno pitanje Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jedno pitanje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Counter-Strike Klanovi :: /RapidPro/ | free klan-
Jump to: