Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 1sh vs rapidpo???

Go down 
+14
LazaP
nemanjaxyz
dx_baraba
wha
Twix
Blocked_Head
Rafaelo_-
FLUD
CveLe_*Paviljonac*
strahinjaf
A.N.A.
[x]-zrak
bora bora
Wiksterr_kg
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 18:18

izbrisan post


Last edited by Wiksterr_kg on 26th May 2009, 19:10; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
Gule
VIP član
Gule


Posts : 49
Join date : 2009-05-10

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:03

CveLe_*Paviljonac* wrote:
Ne znam da li je to stvarno bio Mali Zen...Ali ako jeste...Njega prozivate za cit?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

NEMOJTE DA VAS CUJE NEKO DA SE SMEJE LOLLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL !!!!!!!!


e jesam se nasmejao sad...Pa onda je moguce da i ovi sto ste ih banovali zbog WH-a(savela i ti smaraci) nemaju cit...

Ako ne znate da procenite ko ima cit,a ko ne nemojte da banujete onda uopste!

yordu ste prozivali za cit,malog zena,mene je bora na pubu...n00bs rclxlh


OMG

e cwele sta ti glumis poserem ti se u zivot retardirani...znaci kad ne NkA rekao da nemas pojma dosta mi e...sta si ti neko mudo i ti nekog nazivas nubom seljacino vilarska........kao smejemo se malom zenu pa da ti imas i gram mozga znao bi da to nije mali zen....a poruka za wixtera je da lepo prizna da je zvao citera a ne sad da se izvlachi kad shvati shta je uradio.......sawela je postovao na KGB forumu dali je igrao on za vas tako da cemo videti......
Back to top Go down
luka
CS Admin
luka


Posts : 197
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Banovo Brdo

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:06

gule ti nzs da vitas vidis da pise da to NIJE bio mali zen 168
Back to top Go down
Gule
VIP član
Gule


Posts : 49
Join date : 2009-05-10

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:08

pise ali ako jeste i njega prozivate za cit? ma mene nervira sto lik misli da je pro neki i kao nemojte da vas neko chuje a da njega neko chuje sta kenja s obrzirom kako igra njemu bi se smejali....
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:11

ovakooo...veceras ce se on uclaniti na forum kao i pravi mali Zen kao i mileta...
znaci atif mileta i mali Zen ce se veceras reg ovde pa cemo videti ko je dove citera...ja sam priznao da nisam doveo zena ali nisam priznao da je citer....samo sam rekao da se ne bismo svadjali
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
Gule
VIP član
Gule


Posts : 49
Join date : 2009-05-10

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:14

ahahaahh sta ces sada da radis...napravis novi e-mail i registrujes se kao mali zen a? nebi me cudilo.....a sto si napisao ono aj da lock ovu temu i da zaboravimo na sve...pa si onda obrisao i to.....hahahahaha
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:15

dobro....kako ti kazes :P videcete i sami
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
Gule
VIP član
Gule


Posts : 49
Join date : 2009-05-10

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:20

znaci doci ce taj mileta i recice: "ej ljudi ja sam igrao ,ja sam pro jbg a vi sto neznate to je vash prob." a zen potvrdi :D mislim mene boli tuki ko je igrao al sto se nije taj potpisao svojim nikom a ne mali zen? ko da mu znaci nesto kad obojica ne igraju za vas? ko da ce da izgubi neki ugled ili ce neko da ga proziva sto igra iz zajebancije......
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:21

citaj postove...tamo pise sto se potpisao mali Zen a regovace se oni a ne ja....
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
Atif(H)




Posts : 1
Join date : 2009-05-26

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:31

Gule wrote:
znaci doci ce taj mileta i recice: "ej ljudi ja sam igrao ,ja sam pro jbg a vi sto neznate to je vash prob." a zen potvrdi :D mislim mene boli tuki ko je igrao al sto se nije taj potpisao svojim nikom a ne mali zen? ko da mu znaci nesto kad obojica ne igraju za vas? ko da ce da izgubi neki ugled ili ce neko da ga proziva sto igra iz zajebancije......
Veoma pametan napisan post znaci momci su me iscimali na msn : ajde cw za nas i ja udzem sa nickom mali zen lol i oni se svi napale kao ja mali zen :) jeste da znam igrati dosta jako awpom i to ali da sam mali zen nisam : ) Znam da su me prozivali onaj cw jeste da sam ih nogama owno tacnije nismo nipoceli ali bilo je sto je bilo :) ja neigram za rapidpro jer su mnogo slabi za mene :) ja imam svoj lan klan toliko od mene poz :) vidimo se nekada :)
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime26th May 2009, 19:40

Atif ili fitA samo ponekad pomaze nama :P tj igra zamenu
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
nemanjaxyz
CS Admin



Posts : 145
Join date : 2009-05-06

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime28th May 2009, 17:18

ahaha ja msilim kad bi pravi mali zen dosao na nas public da bi dobio dinamicki ban a ne bi ispalio ni 2 metka xDDDDDDD lol2 lol2 533
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime28th May 2009, 17:27

ne bi stigo ni tim da izabere vec bi mu pisalo "banovan si na ovom serveru" xaxa
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Sponsored content





1sh vs rapidpo??? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: 1sh vs rapidpo???   1sh vs rapidpo??? - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
1sh vs rapidpo???
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Counter-Strike Klanovi :: 1sh[+]t | premium klan-
Jump to: