Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 aj se registrujte i tako mi pomozite :)

Go down 
+7
FixXxer
CveLe_*Paviljonac*
wha
NkA
nemanjaxyz
luka
Aladin_NP
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 12:18

zasto da ga koriste!!!! On je potrazio pomoc za sebe , a ne za tebe i druge!! Tako da nemoj pls da ser*s!
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 13:50

ma bre kad bi me krenulo kao onog lika s neobux-a koji je tamo 8 meseci a do sad je zaradio preko 7000 dolara platio bih vam bar dva meseca da igrate od mene na serverima nod samo se nadam da cu imati vremena da zaradim i da neobux nece postati scam dok mu i ja ne izvucem nesto para :)
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 13:54

a evo i lista onih koji su se registrovali:

luka
nemanjaxyz
NkA
wha
LazaP
CUKI95 - valjda
misb.NyKy
FLUD



ajmo,ajmo momci mozete vi to,ne boli nista verujte mi rclxm9
Back to top Go down
cuki95

cuki95


Posts : 11
Join date : 2009-05-13
Age : 28
Location : Novi Sad

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 21:42

jel moze neko da mi kaze sta kucam u ovaj prozor "Secondary Password" pri logovanju na neobux????? wtf wtf wtf
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 21:49

nista,ako si nesto u profilu napisao da ces da koristis i taj pasvord onda ukucaj i taj koji si stavio a ako nisi odredio nikakav secondary pasvord onda nista,kucaj samo username,pasvord i onaj kod :)
Back to top Go down
cuki95

cuki95


Posts : 11
Join date : 2009-05-13
Age : 28
Location : Novi Sad

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 22:22

uspeo sam da udjem na neobux......... rclxm9 rclxm9 rclxm9 rclxm9 rclxm9 rclxm9 rclxm9 rclxm9


Last edited by cuki95 on 15th May 2009, 22:49; edited 1 time in total
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime15th May 2009, 22:47

nemoj da trazis ljude da se registruju preko tebe na neobux dok ti ne prodje mesec dana clanstva i dok 100 put ne kliknes na reklame,jer dok to ne ispunis bilo ko ga se reguje preko tebe ti nista neces dobiti od njega,tako sam ja "izgubio" bar 10 ljudi koji su se regovali preko mene al ja nisam znao i nemam nista od njihove zarade Crying or Very sad
Back to top Go down
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime16th May 2009, 13:39

ajde boro,fix,wiks,nemac reguj te se pa da vidim oce li da bude sta od para lud lol2
Back to top Go down
NycKey 4 NyKy.sb

NycKey 4 NyKy.sb


Posts : 122
Join date : 2009-05-07
Age : 27
Location : de_sokobanja

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime16th May 2009, 14:39

a shta ce tebi net pare ? Crying or Very sad ajd poomognite choveq
Back to top Go down
http://m0d-cs.tk
Aladin_NP




Posts : 33
Join date : 2009-05-13

aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime16th May 2009, 16:00

pa sad su net a onda ce biti ako bog da prave pare rclxms rclxms rclxms nod nod nod
Back to top Go down
Sponsored content





aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: aj se registrujte i tako mi pomozite :)   aj se registrujte i tako mi pomozite :) - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
aj se registrujte i tako mi pomozite :)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Diskusije :: Caffe-
Jump to: