Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Utisci sa turnira

Go down 
+9
bora bora
R3d_Pho3niX^^
1mperatoR
CveLe_*Paviljonac*
Kocka
nemanjaxyz
strahinjaf
FLUD
wha
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 32

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 00:22

Podelite snama svoje utiske i prokometarishite turnir..... tmi
Back to top Go down
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 00:29

moj utisak je taj da ja necu moci da igram u 14:00 jer sam na poslu u to vreme... :(
ako moze da se termin promeni oko 16h, ok, a ako ne, predajem mec...
p.s. sudicu posle 16h, kada se vratim sa tog sranja...
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 11:37

Hvala vam sto ste me izbacili kao i mog druga Leonarda!
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 32

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 11:48

nisamo mi nikog izbacili, poshto imamo samo 1 cw server pa nismo bili u mogucnosti da izvedemo turnir za 2 dana od 32 igraca odlucili smo da igra samo 16 igraca. Bilo je regularno izvlacenje od tih 30 igraca shto se prijavilo privh 16 koji su izvuceni igraju turnir. Posle bilo od tih 16 izvlacenje za parove 168
Back to top Go down
nemanjaxyz
CS Admin



Posts : 145
Join date : 2009-05-06

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 12:43

meni je jako zao sto necu ucestvovati na turniru,jer imam maturu sutra...:)
Back to top Go down
Kocka




Posts : 3
Join date : 2009-05-26

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 13:49

Jadan turnir do jaja... bot do bota...
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime29th May 2009, 15:07

Kocka wrote:
Jadan turnir do jaja... bot do bota...

Izvini pro-u...







NOOOOOOOOOOOOOT lol2
Back to top Go down
1mperatoR




Posts : 9
Join date : 2009-05-19

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 09:20

videcemo ko je bot bruce
Back to top Go down
R3d_Pho3niX^^

R3d_Pho3niX^^


Posts : 2
Join date : 2009-05-24

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 12:44

ne mogu da udjem na server, trazi password :o
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 13:12

sto se tice organizacije - malo je prebukirana subota ali je lepo to organizovao wha

sto se tice sudija - uzas na mom mechu

sto se tice mog mecha - prva mapa ok, jes da je uzas sto se tice sudjenja al nema veze, drugu nisam hteo da zavrsim iz principa...cisto da se zna, pustio sam protivnika u svakoj rundi po 4,5 sec kad je bio ct da se sakrije iza zida jer ga spawnuje na livadi a mogao sam svaku rundu da mu uzmem, kad sam ja bio ct, spawnuje me na ledini i nije me cekao da se sakrijem iza zida vec cim krenem prema zidu ubije me...bilo je jos stvari ali posto nisam zeleo da se peglam jer su mi dosadili i turniri, i sudije i sve vezano za cs, isao sam bez snipa i setao se po mapi i cekao kraj mecha. Volim da igram posteno i da ispostujem protivnika, a posto on nije ispostovao mene, postupio sam kako sam postupio. GL ^ HF
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 13:16

odmah na pocetku tura sam reko da ne znam awp_map da igram i nisam znao za to da treba pustiti protivnika...evo ako ti znaci
predajem mec i ti si dobio...ili da igramo opet ...
to je to
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 13:36

eh ne znas mapu...pa sta ima da se zna, ima 5,6 onik zidova na njivi... to je moja dobra volja sto sam te pustao jer sam mogo svaku rundu da te roknem kad si bio ct, pa posto sam te pustao po nekoliko sec, ocekivao sam da ces i ti mene kad budem ct, al nema veze, necu vise ni cs da igram a pogotovu ne turnire.
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Rafaelo_-
CS Admin
Rafaelo_-


Posts : 126
Join date : 2009-05-06
Location : Novi Sad/Backi Jarak

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 14:57

U svakom slucaju meni puko net. Zao mi jako al jbg! godinu dana mi nije prestao raditi i danas pocne i to u sred turnira.

Jesam ja bio sudija al sve cekam na vas da kazete pocni mec itd. cekad da se spremite a ne ja vas pitam jel moze a vi oces li danas ili tako nesto. Ja vas da ispostujem a vi tako. lol2
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 15:07

ti cekas da ti kazemo, mi cekamo da pokrenes skriptu i ostasmo ceo dan na serveru... nema tu sta da se ceka, kucas skriptu, freez, zakljucas serv i start, a ne da upadaju padobranci i da kucam ja sam pa da me wix ubija....
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
1mperatoR




Posts : 9
Join date : 2009-05-19

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 15:20

Glavni organizator nek pogleda demo Cvele - 1mperatoR
odjedanput je poceo da se glupira
1. jedan start kill
2. drugi start kill
i onda sam mu reko da qca 2 runde kill i isqlirao me!
posle sam mu jos govorio da prestane da me puca i tako 6 rundi
btw. videce se sve na snimku.. 476
i jos zovem admine oni se ne javljaju mad
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 16:16

ja bi ga diskvalifikovao al necu da se mesam kad je i moj mech proso uz qrac...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 32

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 16:31

ovaj turnir je otisho u q , turnir se nemoze odratit za 2 dana barem ne sa ovakom ekipom, dok sam ja pre 2 nedelje molio ljude na forum da mi pomognu niko nishta (cast izuzecima), danas kad dosho turnir 300 admin na server i svako po svom, ovaj pushta mec ovaj prekida i tako dalje da ne smaram........jbt vas turnir ako se niste prijavili da igrate ili da sudite ili neshto drugo imate pub pa idite tamo da se zezate a ne da smarate ljude oko sebe i kvarite neshto shto su se drugi trudili da naprave
Back to top Go down
1mperatoR




Posts : 9
Join date : 2009-05-19

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 17:55

ocekivao sam vise od turnira, a samo sam se iznervirao..
taman se lepo proverem na maturi, odvalim se i sve to i dbl me iznervira grumble
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 18:33

Losa organizacija...Poludeo sam dok sam igrao cevrtinu finala...Ja neznam kakva je bila ona skripta...I bas kad sam ja igrao nije bilo demo-a...
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 32

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 19:32

vazno je da svi znate da kritikujet, a ja kad samo moli sve admine da mi pomognu organizovati ili barem daju neki predlg niko se nije oglasio. Tako da strale cuti wiks je ionako bio bolji do tebe...
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 19:33

Organizacija je KAKVA JE TAKVA JE. Ako vam se ne svidja nemojte da igrate! Ako mozete pomozite.Samo kenjate jbt.

Da necete mozda wHa-u da zamerite? Covek je sve sam uradio i svaka mu cast!

Meni se svidja organizacija realno.Ima demo-a,lepo mi jave pred mec kad ce da bude...super!


A naravno...Ko gubi ima prava da se ljuti.

Igrajte GL^HF,DH* FTW 533 533

Pozz
Back to top Go down
strahinjaf
CS Admin
strahinjaf


Posts : 195
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Serbia

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 20:20

wha wrote:
vazno je da svi znate da kritikujet, a ja kad samo moli sve admine da mi pomognu organizovati ili barem daju neki predlg niko se nije oglasio. Tako da strale cuti wiks je ionako bio bolji do tebe...
Bravo za njega! Ja ne igram ceo dan...
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 20:22

nemamo mi ozbiljne ljude, svi mi igramo cs iz zajebancije i ne shvatamo organizaciju ozbiljno...jbg...
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
Bl[A]ze[R]
VIP član
Bl[A]ze[R]


Posts : 70
Join date : 2009-05-09
Age : 28
Location : Ni na zemlji ni na nebu

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 20:29

ja imam primedbu na ovog Cveleta non stop pise Start Kill i ja pitam admine dali sam uradio wha? mi posalje pmiskuliraj kad o5 ovaj pise Start Kill i pri rezultatu 8:5 u 2 mapi za mene Cvele je otiso net mu nije puko nzm razlog mada je rez. u 1 mapi bio 16:3 za mene...
Back to top Go down
CveLe_*Paviljonac*

CveLe_*Paviljonac*


Posts : 121
Join date : 2009-05-08

Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime30th May 2009, 21:05

Net mi je puko sry.I nemoj da lupas gluposti kad ne znas! Net mi je pukao i imam prava 10min da sredim i da se vratim.GG
Back to top Go down
Sponsored content





Utisci sa turnira Empty
PostSubject: Re: Utisci sa turnira   Utisci sa turnira Icon_minitime

Back to top Go down
 
Utisci sa turnira
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Turniri i Lige :: AWP turnir 1on1 by Rapid Community 2009-
Jump to: