Rapid Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Counter Strike Drustvo
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Utisci sa mecheva

Go down 
+7
bora bora
FLUD
shone de lagano
Duca_aka_ducilious
Wiksterr_kg
saledelagano
MAKAVELI
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
MAKAVELI




Posts : 11
Join date : 2009-05-18
Location : U shteku iza kutije u tunelu ;)

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 09:22

Sinoc sam drugi put igrao mec, i koliko sam primetio na mecevima vlada politika da ako ti nesto ne odgovara samo "zapalis" sa servera...
Pa ako sam resio da odigram, ne znam koliko da mi ne ide, ili da gubimo ostacu do kraja i ispostovati ljude i iz svog i iz tudjeg tima...
Rekao sam da mi je to tek drugi mec i na oba se desavalo da se suprotni tim prosto prepolovi i nikom nista rclxub

Ne znam kakva su iskustva onih koji su igrali vise ali ovo mi se ne svidja?! 168 168 168

Pozdrav svima grumble grumble grumble
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 09:32

Sinoc smo igrali sa 035,i bilo je ok stvarno dobar mec i ako smo izgubili (jbg) to je bio moj treci mec(sve pohvale za taj klan sto se tice igre)
Naj gori mi je bio sa rapidpro,likovi dobili dast2,a mi ih oprali inferno i onda na 15 pocele prozivke za chitove i ta sr.....trecu nismo ni igrali posto su zapalili..onako bez pozdrava (straso)
U subotu smo igrali sa 1shotom i ako to nije bio full 1 shot,i nije bilo nesto spec,ja sam zapalio jer sam morao da idem kod shona na rodjus(jbg) ali nije bio problem posto me je element odmah zamenio..

ZpO

ps.bob dobra tema
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 10:11

nismo mi zapalili nego nemac nije mogo da igra a ionako smo vec imali 2 zamene...mozemo nuke kad god hocemo...
a sinoc? koji reZ?
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
MAKAVELI




Posts : 11
Join date : 2009-05-18
Location : U shteku iza kutije u tunelu ;)

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 10:22

Pa u tome je fora, bar sam se ja pogubio totalno, nem pojma kad je ko izaso, samo sam se nasao u situaciji-pritisnem TAB kad ostao jos jedan sa protivnicke strane... hmm hmm huh
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 10:25

sinoc je bilo gotiva ono u mixu,mi i 1 shot,sa rapipro hehe
Back to top Go down
Duca_aka_ducilious
VIP član
Duca_aka_ducilious


Posts : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 13:50

ja sam igrao 3 CW-a, do sada i igrao sam sa 3 razlicita clana:035,rapidpro i 1shot... mada 1shot nije bio u full-u... ipak najgotivniji mi je bio sa 035, znaci likovima svaka cast, igrali smo i sinoc sa njima 2. mec, ja nisam igrao, i takodje sam cuo da su likovi o5 ispostovali i da je CW za svaku pohvalu... bez obzira sto smo izgubili oba od njih, momci su za rspecta 951
Back to top Go down
shone de lagano




Posts : 1
Join date : 2009-05-18

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 20:52

e pa ja sam igrao jedan cw do sada sa klanom 035 i mislim da nisu toliko dobro igrali koliko smo mi lose igrali, i sumnjam da su im spectatori govorli gde smo jel su uvek ako ode nasih 3 na jednu stranu oni imali ili 3 ili vise ljudi tu, i nemoguce je apsolutno da su svaki put znali odakle dolazimo i koliko nas je, tako da nije bio korektan cw uopste sto se mene tice mozemo slobodno da dokazemo da smo bolji da bude spec samo admin da gleda da neko nema neki chit i da vidite da cemo dobiti!
Back to top Go down
Duca_aka_ducilious
VIP član
Duca_aka_ducilious


Posts : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 36
Location : Kragujevac, Bubanj City

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 21:39

shone de lagano wrote:
e pa ja sam igrao jedan cw do sada sa klanom 035 i mislim da nisu toliko dobro igrali koliko smo mi lose igrali, i sumnjam da su im spectatori govorli gde smo jel su uvek ako ode nasih 3 na jednu stranu oni imali ili 3 ili vise ljudi tu, i nemoguce je apsolutno da su svaki put znali odakle dolazimo i koliko nas je, tako da nije bio korektan cw uopste sto se mene tice mozemo slobodno da dokazemo da smo bolji da bude spec samo admin da gleda da neko nema neki chit i da vidite da cemo dobiti!

ja nisam igrao, a koliko mi sale rece, bilo je ok...
Back to top Go down
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime25th May 2009, 23:59

shone de lagano wrote:
e pa ja sam igrao jedan cw do sada sa klanom 035 i mislim da nisu toliko dobro igrali koliko smo mi lose igrali, i sumnjam da su im spectatori govorli gde smo jel su uvek ako ode nasih 3 na jednu stranu oni imali ili 3 ili vise ljudi tu, i nemoguce je apsolutno da su svaki put znali odakle dolazimo i koliko nas je, tako da nije bio korektan cw uopste sto se mene tice mozemo slobodno da dokazemo da smo bolji da bude spec samo admin da gleda da neko nema neki chit i da vidite da cemo dobiti!

ovako...
sinoc izmedju vaseg i 035 cw-a sam bio ja u spec (i hltv proxy, ali cini mi se da je to wilson snimao ceo cw, proverite sa njime), i nisam nijednom rekao ko je gde, jer smatram da je to varanje..
inace, vas poznajem sa pub, a njih sam tek sinoc video prvi put.. tako da, sto bih ja njima govorio gde sta? da su mi dali 100 jura, pa da razmislim, al ovako, ta prica ne pije vodu..
a bio sam tamo jer je sale trazio admina da sudi...
jedina zamerka je bila ta sto se neki lik iz 035 popeo na terasu i roknuo saleta, ali ja to nisam video, jer kad je sale rekao da ima nekog tamo i ja pogledao, vise nikog nije bilo...
sve u svemu, bio je po meni ok cw, samo sto su oni bili malo bolji, uigraniji po meni...
toliko od mene!
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime26th May 2009, 04:10

FLUD wrote:
shone de lagano wrote:
e pa ja sam igrao jedan cw do sada sa klanom 035 i mislim da nisu toliko dobro igrali koliko smo mi lose igrali, i sumnjam da su im spectatori govorli gde smo jel su uvek ako ode nasih 3 na jednu stranu oni imali ili 3 ili vise ljudi tu, i nemoguce je apsolutno da su svaki put znali odakle dolazimo i koliko nas je, tako da nije bio korektan cw uopste sto se mene tice mozemo slobodno da dokazemo da smo bolji da bude spec samo admin da gleda da neko nema neki chit i da vidite da cemo dobiti!

ovako...
sinoc izmedju vaseg i 035 cw-a sam bio ja u spec (i hltv proxy, ali cini mi se da je to wilson snimao ceo cw, proverite sa njime), i nisam nijednom rekao ko je gde, jer smatram da je to varanje..
inace, vas poznajem sa pub, a njih sam tek sinoc video prvi put.. tako da, sto bih ja njima govorio gde sta? da su mi dali 100 jura, pa da razmislim, al ovako, ta prica ne pije vodu..
a bio sam tamo jer je sale trazio admina da sudi...
jedina zamerka je bila ta sto se neki lik iz 035 popeo na terasu i roknuo saleta, ali ja to nisam video, jer kad je sale rekao da ima nekog tamo i ja pogledao, vise nikog nije bilo...
sve u svemu, bio je po meni ok cw, samo sto su oni bili malo bolji, uigraniji po meni...
toliko od mene!
.
Oke bratic,svaka cast sto si bio tu u spec i to.Da zvao sam admina nekog hvala jos jednom.
A jebiga bili smo ne uigrani do jaja.
Bice bolje hehe...zezanje nismo mi pro hahah kao neki
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime26th May 2009, 09:01

te mecheve smatrajte uigravanjem, smislite neku taktiku makar za ct, u terorima je malo lakse... nod
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
MAKAVELI




Posts : 11
Join date : 2009-05-18
Location : U shteku iza kutije u tunelu ;)

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime27th May 2009, 22:42

bora bora wrote:
te mecheve smatrajte uigravanjem, smislite neku taktiku makar za ct, u terorima je malo lakse... nod

Pa da, nista dok se ne uigramo, a do tad i nek nas neko pobedi... thumbup thumbup


cheers
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 00:06

dd2 16 1 za rapidpro
inf 16 0 za rapidpro sta imate da kazete? neki argument??? osim toga sto ste prozivali MIRDU I WHA ZA CIT AAAAAAAA!!!!???
znaci eto vam i treceg meca :D
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 32

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 00:17

ae wiks nemoj sad da se glupirash, pobedili smo ih i to je to, nemoj smarash
Back to top Go down
Wiksterr_kg
CS Admin
Wiksterr_kg


Posts : 248
Join date : 2009-05-06
Age : 29
Location : Kragujuevac

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 00:17

naravno da hocu .!! da vidis kolko su oni mene srmorili kad su dobili inf!!!
Back to top Go down
http://www.rapidpro.forumotion.com
m!RD@*RK*
CS Admin
m!RD@*RK*


Posts : 85
Join date : 2009-05-11
Location : u zvucniku

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 00:29

Sale hvala na prozivkama, vec smo bili resavali jednom oko toga i ti opet. Al vidim sve je ok,nego kad pocnes da gubis onda vatas prvog za neku optuzbu. Druze idi cepaj na kgb malo i igrajte sa klanom tamo, pa kasnije dodjite ovde, tek ce ti tamo biti svako citer, ili igrajte sa relax klanom, ne da sad tu nesto titram za rapidpro nego ti najobicnije kazem, ili idi kupi neke sluske, pa se nauci da slusas. Jbt postujem delagano, super igrace ima,dobar sam sa njima i eto dobije prozivku od lika kojem ne ide ili ne zna da igra pa proziva! grumble brows
Back to top Go down
wha
CS Admin
wha


Posts : 146
Join date : 2009-05-06
Age : 32

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 00:51

Evo da razbijem sumnje za prozivke evo ss sa meca

Utisci sa mecheva Del1

Utisci sa mecheva Del2

a ako mi ne verujete i dalje sabadosh i ja palimo za bg za par nedelja pa se mozemo naci u kgb igraonici da odpikamo u lanu, pa da vidimo ..........
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 01:06

ja nemam sa dd2 ali imam sa inferno!!

Utisci sa mecheva 2a5gdc1


saberite svi njihovi kilovi!! pa pogledajte moj jedini!!!


oni svi imaju 18 zajedno a ja 19!! lol! lol!
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 01:33

m!RD@*RK* wrote:
Sale hvala na prozivkama, vec smo bili resavali jednom oko toga i ti opet. Al vidim sve je ok,nego kad pocnes da gubis onda vatas prvog za neku optuzbu. Druze idi cepaj na kgb malo i igrajte sa klanom tamo, pa kasnije dodjite ovde, tek ce ti tamo biti svako citer, ili igrajte sa relax klanom, ne da sad tu nesto titram za rapidpro nego ti najobicnije kazem, ili idi kupi neke sluske, pa se nauci da slusas. Jbt postujem delagano, super igrace ima,dobar sam sa njima i eto dobije prozivku od lika kojem ne ide ili ne zna da igra pa proziva! grumble brows

Ma ok nemam ja nista protiv tebe jedino ako si svetski user brate delovalo je tako,ovako je bilo ti si stajao gore i cuvao da ne stavimo bombu i onda ti izlece teror ti se rokas sa nji a ja idem odozdo i pucam na tebe i ti se ladno okremes ni 5 ni 6 i das mi hed pa se zatim vratis na predhodnog(onog prvog s kojim si se vec rokao) pa i njemu hed,,,,pazi moze to ali jedino sa aimom ili ako te ukenjalo do jaja,
ne znam sta da kazem..
Naj ozbiljnije razmisljam da vise ne igram cw na rapidu,nego samo na proverenim i zasticenim serverima ako i tad budem los onda cu se bar nervirati zbog sebe samog a ne zbog drugih.
pozz


A sto se tice kgb_prvo sam tamo igrao kad sam poceo,i stvarno kad sam dosao na rapid bilo mi e dosta lakse hehe
Z
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 01:35

m!RD@*RK* wrote:
Sale hvala na prozivkama, vec smo bili resavali jednom oko toga i ti opet. Al vidim sve je ok,nego kad pocnes da gubis onda vatas prvog za neku optuzbu. Druze idi cepaj na kgb malo i igrajte sa klanom tamo, pa kasnije dodjite ovde, tek ce ti tamo biti svako citer, ili igrajte sa relax klanom, ne da sad tu nesto titram za rapidpro nego ti najobicnije kazem, ili idi kupi neke sluske, pa se nauci da slusas. Jbt postujem delagano, super igrace ima,dobar sam sa njima i eto dobije prozivku od lika kojem ne ide ili ne zna da igra pa proziva! grumble brows

i jos nesto ne mogu svi bas da znaju ko ti,ti si najaci i najbolji igrac na rapidu...

Ja nikad nisamrekao kao da ja sad znam nesto,ali kao sto jee i uki rekao brate da nemaju cit vazi da bi nas dobili(Taj RAd)
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 01:38

LazaP wrote:
ja nemam sa dd2 ali imam sa inferno!!

Utisci sa mecheva 2a5gdc1


saberite svi njihovi kilovi!! pa pogledajte moj jedini!!!


oni svi imaju 18 zajedno a ja 19!! lol! lol!

E bas odlican si,ne znam zasto postujete ovde te vase citerske rezultate kad su ovo nasi utisci sa meceva???

PS
Hvali te se negde drugde mi znamo kako je bilo
Back to top Go down
LazaP
VIP član



Posts : 66
Join date : 2009-05-06

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 01:41

E sale uz dugo postovanje!! Brate smorio si me!! NEMAMO CITEVEE moras da se suocis sa cinjenicom da je RapidPro bolji klan od vas! Cak i samnom(bot)(dobro nije bas bot ali tu sam negde)I pls nemoj vise da pricas da smo citeri stvarno sam se smorio u iznervirao!!

A uz to i spamujes!! rclxlh sign0014 sign0014 sign0014 sign0014 tirroquette
Back to top Go down
saledelagano
VIP član
saledelagano


Posts : 78
Join date : 2009-05-08
Age : 39
Location : Beograd

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 12:16

LazaP wrote:
E sale uz dugo postovanje!! Brate smorio si me!! NEMAMO CITEVEE moras da se suocis sa cinjenicom da je RapidPro bolji klan od vas! Cak i samnom(bot)(dobro nije bas bot ali tu sam negde)I pls nemoj vise da pricas da smo citeri stvarno sam se smorio u iznervirao!!

A uz to i spamujes!! rclxlh sign0014 sign0014 sign0014 sign0014 tirroquette

Decak to nije spamovanje
Back to top Go down
bora bora
Admin
bora bora


Posts : 524
Join date : 2009-05-06
Age : 35

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 13:34

LazaP wrote:
E sale uz dugo postovanje!!

zar se ne kaze "uz duzno postovanje" ??
Back to top Go down
https://rapidcs.forumotion.net
FLUD
CS Admin
FLUD


Posts : 101
Join date : 2009-05-07
Age : 37

Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime2nd June 2009, 19:06

bora bora wrote:
te mecheve smatrajte uigravanjem, smislite neku taktiku makar za ct, u terorima je malo lakse... nod

ko sto bora jednom pomenu, smatrajte te meceve treningom, a ne da cim izgubite da se ljutite.. ili kada dobijete, da likujete.(sad pricam za oba klana u globalu... )

ne igras u pare, ni u zivot da bi se nervirao sto izgubi cw... nije bio vas dan i kraj, kao sto nije bio dan u inf u prvom mecu za rapid pro pre x dana... znaci samo opusteno ljudi, zezajte se, a ne da se prozivate za citove... (ranije je neko bese iz RP prozivao dLG, sada obrnuta situacija)

ljudi, ako ne umete da prihvatite poraz u virtuelnoj igrici i svadjate se, sta li ce biti kada bi otisli na basket uzivo.... tad bi ste se poubijali stvarno lol2
Back to top Go down
Sponsored content





Utisci sa mecheva Empty
PostSubject: Re: Utisci sa mecheva   Utisci sa mecheva Icon_minitime

Back to top Go down
 
Utisci sa mecheva
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Utisci sa turnira

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rapid Community Forum :: Counter-Strike Klanovi :: DeLaGano | free klan-
Jump to: